KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13719337
nr 1371 9337
Kerstin Hedeby
(f. 1926), Sverige
Blandteknik, Signerad, Salome. Motivet: 43x52cm
Kerstin Hedeby, svensk målare, tecknare, grafiker och scenograf född 1926.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:54:46
100 kr
150 kr
Kerstin Hedeby
Läs mer om Kerstin Hedeby